AKADEMIE HELPING HOME

VZDĚLÁVÁNÍ | KOUČINK | SUPERVIZE

VZDĚLÁVÁNÍ

Jsme vzdělávací agentura s více než patnáctiletou praxí. Nabízíme kurzy pro širokou veřejnost formou seminářů s tématy ošetřovatelství, psychologie a zdravý životní styl, akreditované kurzy MPSV pro pomáhající profesionály, sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách.

KOUČINK A PORADENSKÁ PSYCHOLOGIE

Chcete se změnit, posunout ve Vašem osobním i profesním životě nebo potřebujete vyřešit problém, nevíte si rady se svými pocity… nevíte jak na to? Koučování je proces, který hledá a podporuje individuální řešení a rozvoj člověka ve zvolené oblasti. Řešením pro Vás tedy může být právě koučink.

SUPERVIZE

Supervize je nástroj profesního růstu, a to nejčastěji v pomáhajících profesích. Není to kontrola či dokonce terorizování zaměstnanců, není to ani psychoterapie. Slouží k vytváření bezpečného prostoru, ve kterém klient nebo skupina pracovníků může otevřít své pochyby a tápání, oprostit se od negativních emocí, což je pro výkon v pomáhajících profesích nutné.

Jsme na Facebooku

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication. Type: OAuthException

Napiště nám, Vaše dotazy rády zodpovíme