AKADEMIE HELPING HOME

VZDĚLÁVÁNÍ | KOUČINK | SUPERVIZE

VZDĚLÁVÁNÍ

Jsme vzdělávací agentura s více než desetiletou praxí. Nabízíme kurzy pro širokou veřejnost formou seminářů s tématy ošetřovatelství, psychologie a zdravý životní styl, akreditované kurzy MPSV pro pomáhající profesionály, sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách.

KOUČINK A PORADENSKÁ PSYCHOLOGIE

Chcete se změnit, posunout ve Vašem osobním i profesním životě nebo potřebujete vyřešit problém, nevíte si rady se svými pocity… nevíte jak na to? Koučování je proces, který hledá a podporuje individuální řešení a rozvoj člověka ve zvolené oblasti. Řešením pro Vás tedy může být právě koučink.

SUPERVIZE

Supervize je nástroj profesního růstu, a to nejčastěji v pomáhajících profesích. Není to kontrola či dokonce terorizování zaměstnanců, není to ani psychoterapie. Slouží k vytváření bezpečného prostoru, ve kterém klient nebo skupina pracovníků může otevřít své pochyby a tápání, oprostit se od negativních emocí, což je pro výkon v pomáhajících profesích nutné.

Jsme na acebooku

Partnerské vztahy se někdy pořádně zamotají a rozmotání není leckdy jednoduchá záležitost. Proto je vhodné pracovat s nezávislým odborníkem, který je Vašim průvodcem a společně s Vámi hledá cestu řešení pro jakoukoliv problematiku...
Moc Váz zdravím z naší psychologické poradny.
Přeji fajn večer
Stáňa
www.helpinghome.cz/ akademie
... Zobrazit víceZobrazit méně

Zobrazit na Facebooku

“Nikdy nevysvětlujte. Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám stejně neuvěří.“
Leonardo Da Vinci
Znáte to ze svého života? Snažíte se vysvětlovat a stále více se spíše vzdalujete pochopení toho druhého?
Někdy není chyba na Vaší straně, protože posluchač musí chtít rozumět... tak neplýtvejte zbytečně svoji energií, protože kdo nechce, tak nechce.... a pak je skutečně lepší mlčet😊
Stáňa
www.helpinghome.cz/akademie
... Zobrazit víceZobrazit méně

Zobrazit na Facebooku

Báječný víkend s prima partou, úžasnou Lenkou Černou a emočními rovnicemi... už teď se těším na další setkání 😊
Stáňa
... Zobrazit víceZobrazit méně

Zobrazit na Facebooku

Napiště nám, Vaše dotazy rády zodpovíme