O MNĚ

Vzdělání, akreditace a kurzy, účast na odborných konferencích

Mgr. Stanislava Gabriel Waldštejn, MBA

Jsem andragog, terapeut, kouč, supervizor, lektor a zdravotní sestra.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu, posléze magisterský program Andragogika, který má základní pilíře v psychologii dospělých.

Dále manažerský program MBA – Řízení lidských zdrojů, který zahrnuje celou řadu postupů a různých metod pro řízení lidí na podkladě psychologie, sociální psychologie a sociologie.

Vzdělání v oblasti psychologie dospělých jsem si ještě doplnila ročním absolvováním výcviku Systematické poradenské a oborové psychologie, psychoterapie a následně další rok v oboru Psycholog na vysoké škole v Praze.

V současné době jsem frekventantka pětisethodinového výcviku Systemické supervize a koučování v Institutu supervize a koučování HERMÉS Praha. V lednu mě čeká další specializační výcvik koučování a využití emočních rovnic v praxi.

V rámci dalšího profesního rozvoje jsem absolvovala a nadále absolvuji řadu odborných kurzů a seminářů, které se týkají psychologie a zdravého životního stylu.

V oblasti lektorování mám více než desetiletou praxi. Edukuji pracovníky v pomáhajících profesích, pěstounské rodiny i veřejnost v kurzech, které máme uvedené v nabídce.

Vzdělávám také pracovníky managementu, a to především v manažerské komunikaci, v oblasti pracovní spokojenosti, prevence šikany na pracovišti, work – life balance

Některé moje příspěvky týkající se tématu osobního rozvoje můžete najít na www.zenysro.cz

Kdy mě vyhledat jako kouče:

  • Nic nestíhám
  • Jsem ve stresu
  • Vůbec se mi nedaří
  • Nemám štěstí
  • Mám problém ve vztahu

S pomocí koučovacích otázek, vedením rozhovoru a dalších technik Vám pomůžu uvědomit si, co Vám v životě schází, co Vám vadí a jak nastartovat změny ve svém životě. Koučink je rozvojový nástroj a maximalizuje výkon co v nejkratší možné době, nezaobírá se minulostí a toho proč daný problém vznikl. Nebudu Vám radit, budu Vás provázet v hledání vlastní cesty, uvědomit si svoji vlastní hodnotu a plnit si své sny a cíle.

Koučování také nabízím jako formu bonusových programů firmám v oblasti péče o své zaměstnance. 

Supervize:

Nabízím profesionální supervizní služby pomáhajícím profesionálům v sociální i zdravotní oblasti, ve školství.

Supervize je společná konzultační aktivita, která probíhá v předem domluveném chráněném prostoru, zaměřenou na podporu, rozvoj reflexe a sebereflexe supervidovaného. Výsledek je pak ujasnění si reálných možností a zpracování situace.

 

Mgr. Stanislava Gabriel Waldštejn, MBA

Tel: +420 606 580 688
www.sgwaldstejn.cz
stana.gabrielova@seznam.cz

pracovní profil – koučink a supervize

Napiště nám, Vaše dotazy rády zodpovíme

ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ

Provádíme ANTIGENNÍ TESTY jako mobilní odběrový tým registrovaný u MZČR.
Přijedeme po dohodě přímo na pracoviště nebo do rodin klientů.


Přijďte si k nám načerpat imunitu

Aplikujeme infuzně vitamín C

Mnohonásobně vyšší účinky než tabletka
Aplikace je jednoduchá, za hodinu odcházíte